Projeksiyon Bakımı

Hizmetlerimiz

Betalamp.com.tr

İskenderpaşa Mh. Feyzullah Efendi Sk. No: 25 Fatih / İstanbul
+90 (212) 530 0 333
info@betalamp.com.tr
+90 (555) 976 77 60


Projeksiyon cihazları içerisinde birden fazla soğutucu fan bulunmaktadır. Bu fanlar cihaz içerisinde ortalama 1000 derecede çalışan projeksiyon lambası ile elektronik kartların soğutmasını sağlar. Fanların cihazla beraber sürekli çalışmasına bağlı olarak projeksiyonun bulunduğu ortamdaki tüm toz parçacıkları cihaz içerisine toplanır ve bu tozlar cihazın fanlarının tıkanmasına, lenslerin ve kartların kirlenmesine sebep olur. Fanlar soğutmasını tam anlamıyla yerine getiremediğinden dolayıda cihazda aşırı ısınmaya bağlı olarak kart arızaları, lambanın ömrünün kısalmasına / patlamasına ve ışığın geçtiği lenslerin kirliliğinden dolayı görüntü bozukluklarına sebep olur.
Bu nedenle cihazlarınızın uzun ömürlü kullanmak ve iyi bir görüntü alabilmek için periyodik zamanlarda bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Beta Lamp Projeksiyon olarak her marka ve modelde projeksiyon cihazlarınızın bakımlarını yapmaktayız.

Projeksiyon Bakımında neler yapıyoruz?

  • Elektronik kartları
  • Projeksiyon Power Kartı
  • Lamba Power Kartı
  • Projeksiyon Lambası
  • Lensler ve mercekler
  • Cihaz soğutucu fanları

Tüm plastik aksamını sökümünü yapıp, Lensler ve mercekleri parçalara ayırıp özel dalga havuzumuzda temizliğini sağlıyoruz. Kartların ve plastik aksamın temizliğini yaptıktan sonra cihazınızı tekrar toplayıp 1 gün boyunca teste alıyoruz. Test sonuçlarında herhangi bir olumsuzluk olmadığı takdirde aynı iş günü içerisinde cihazınızı teslimata hazır hale getiriyoruz.